Nr katalogowy: 1402

Aleksandra Olga WNĘK (ur. 1913)

Nr katalogowy: 1402

Kwiaty w wazonie

akwarela, papier; 59 x 44,5 cm;
sygn. p. d.: AWnęk.
estymacja: 1 100 - 1 400 zł