Nr katalogowy: 1403

Aleksandra Olga WNĘK (ur. 1913)

Nr katalogowy: 1403

Pejzaż z Jastrzębiej Góry, 1970

akwarela, papier; 40,5 x 61 cm;
sygn. p. d.: AWnęk (ołówkiem); tytuł l. d.: "Pejzaż z Jastrzębiej Góry" 1970 r. (ołówkiem).
estymacja: 1 100 - 1 400 zł