Nr katalogowy: 1409

Szczepan SKORUPKA (1903-1997)

Nr katalogowy: 1409

Pejzaż, 1969

olej, tektura; 49,5 x 74,5 cm (świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Sz. Skorupka 1969.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł