Nr katalogowy: 1410

Wiesław OCHMAN (UR. 1937)

Nr katalogowy: 1410

Kwiaty w wazonie

olej, płyta; 21 x 26 cm;
sygn. i dat. l. d. częściowo pod ramą: Wiesł Ochmann ...;
estymacja: 900 - 1 200 zł