Nr katalogowy: 1411

Witold ABAKO (ur. 1958)

Nr katalogowy: 1411

N. D. 12, 2016

akryl, płótno; 135 x 128,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: ABAKO '16;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł