Nr katalogowy: 1412

Wojciech HERMAN (ur. 1953)

Nr katalogowy: 1412

Radyjko i lusterko, 2011

olej, płótno; 61 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: W. Herman / 2011, na odwrocie opis autorski: RADYJKO I LUSTERKO"-olej / 61 x 80 cm-2011 r / WOJTEK HERMAN.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł