Nr katalogowy: 1413

Wojciech HERMAN (ur. 1953)

Nr katalogowy: 1413

Na uboczu, 2012

akryl, płótno; 100 x 65 cm;
sygn. monogramem: WH, na odwrocie opis autorski: NA UBOCZU-AKRYL / 100 X 65 -2012 r. / WOJTEK HERMAN / (…).
estymacja: 3 000 - 4 000 zł