Nr katalogowy: 1414

Sławomir LEWCZUK (ur. 1938)

Nr katalogowy: 1414

Z cyklu Symptomy - Transplantacja IV, 2016

olej, płótno; 90 x 120 cm;
sygn; p. d.: LEWCZUK. opisany na odwrocie: LEWCZUK 2016.
estymacja: 5 400 - 7 200 zł