Nr katalogowy: 1415

Marek SAJDUK (ur. 1946)

Nr katalogowy: 1415

Kazimierz II, 1976

olej, płyta pilśniowa; 34 x 50 cm;
sygn; l. d.: M. Sajduk; na odwrocie opis autorski: "KAZIMIERZ 2 " M. SAJDUK 1976 / MIASTO K .(2) / niewyraźna pieczęć.
estymacja: 2 300 - 3 000 zł