Nr katalogowy: 1419

Małgorzata HEINTZE-PASZKOWICZ

Nr katalogowy: 1419

Białe bzy, 2012

olej, płótno; 61 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: MP2012;
estymacja: 2 800 - 3 800 zł