Nr katalogowy: 1420

Helena ZAREMBA-CYBISOWA (1911-1986)

Nr katalogowy: 1420

Martwa natura z tulipanami, 1976

olej, płótno; 54 x 64 cm;
sygn. p. d.: H. Z. Cybisowa 76 r
estymacja: 6 000 - 7 500 zł