Nr katalogowy: 406

Lech KUNKA (1920-1978)

Nr katalogowy: 406

Kompozycja

olej, płótno; 194 x 136 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: LECH KUNKA. / ŁÓDŹ.;
estymacja: 14 000 - 16 000 zł