Nr katalogowy: 407

Jadwiga MAZIARSKA (1916-2003)

Nr katalogowy: 407

Kompozycja

olej, płótno; 90 x 67 cm;
sygn., i opisany na odwrocie: Jadwiga / Maziarska / Kraków, ul. Mikołajska 8.
estymacja: 32 000 - 38 000 zł