Nr katalogowy: 340

Andrzej SADOWSKI (ur. 1926)

Nr katalogowy: 340

Paryż - Plac des Voges - Jamaha Intruder

akryl, płótno, 81 x 116 cm; sygn. i opisany na odwrocie