Nr katalogowy: 341

Krzysztof KIWERSKI (ur. 1948)

Nr katalogowy: 341

Z cyklu pejzaż "Zwykły", 1973

olej, płótno, 125,5 x 151 cm, sygn. i opisany na odwrocie