Nr katalogowy: 342

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

Nr katalogowy: 342

Wyprawa po złote runo, 2008

olej, płótno, 92 x 73 cm; sygn. l. d.: T. Sętowski; na odwrocie napisy autorskie