Nr katalogowy: 1101

Edward AŁASZEWSKI (1908-1983)

Nr katalogowy: 1101

Generał Wieniawa Długoszowski - karykatura

akwarela, piórko, tusz, papier; 24,5 x 16 cm;
sygn. i dat. p. d.: E.A 33;
estymacja: 1 200 - 1 600 zł