Nr katalogowy: 1102

Leif RYDENG (1913-1975)

Nr katalogowy: 1102

Gęsi

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, tusz, piórko, papier; 21,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn.. l. d.: Leif Rydeng, opisana p. d.: ... - (ołówkiem, przysłonię
estymacja: 900 - 1 200 zł