Nr katalogowy: 1121

Berta DORPH (1875-1960)

Nr katalogowy: 1121

Macierzyństwo, 1903

olej, deska; 16,5 x 21,5 cm;
sygn. p. d.: BERTHA DORPH / 1903.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł