Nr katalogowy: 1122

Maksymilian FEUERING (1896-1985)

Nr katalogowy: 1122

Kwiaty w wazonie, ok. 1980

olej, płyta; 50,5 x 37 cm;
sygn. p. d.: FEUERRING.
estymacja: 8 000 - 11 000 zł