Nr katalogowy: 1123

Jacob MEYER (1895-1971)

Nr katalogowy: 1123

Motyw z Makt, ok. 1928

olej, sklejka; 41,5 x 33 cm;
sygn. p. d.: JACOB MEYER, dat. l. d.: 1928 (?);
estymacja: 900 - 1 200 zł