Nr katalogowy: 1127

Karol HEIMROTH (1860-1930)

Nr katalogowy: 1127

Hucułka w zimowym pejzażu, 1906

olej, płótno naklejone na tekturę; 66 x 42 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Heimroth. Paryż. 906.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł