Nr katalogowy: 1128

EDMOND, XX w.

Nr katalogowy: 1128

Wiejskie zabudowania, 1918

olej, płótno; 34 x 41 cm;
sygn. i dat. p. d.: Edmond 18.
estymacja: 900 - 1 200 zł