Nr katalogowy: 1134

Monogramista Em. H. - Malarz Duński (?), XIX

Nr katalogowy: 1134

Słoneczny dzień, 1856

olej, karton; 18 x 26 cm;
sygn. i dat. l. d.: Em.H / 56;
estymacja: 2 500 - 3 500 zł