Nr katalogowy: 1135

Malarz nieokreślony, pocz. XX w.

Nr katalogowy: 1135

Krowy na brzegu jeziora

olej, płótno; 29,5 x 47 cm;
sygn.. i dat. p. d.: … (zatarta).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł