Nr katalogowy: 1137

Władysław KRZYŻANOWSKI (1889-1973)

Nr katalogowy: 1137

Martwa natura, ok. 1968

olej, płótno; 61 x 81 cm;
sygn. p. d.: WŁ Krzyżanowski;
estymacja: 5 500 - 7 000 zł