Nr katalogowy: 1138

Maria GIŻBERT-STUDNICKA (1868-1955)

Nr katalogowy: 1138

Kobieta w oknie

olej, płótno, tektura; 37 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: Giżbert.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł