Nr katalogowy: 410

Aleksander ROSZKOWSKI (ur. 1961)

Nr katalogowy: 410

Pola w śniegu, 2008

olej, płótno; 97 x 130 cm;
na odwrocie opis autorski: 130. 97 cm. / ALEKSANDER / 886 ROSZKOWSKI / „POLA W ŚNIEGU” / 2008.
estymacja: 13 000 - 16 000 zł