Nr katalogowy: 411

Andrzej TOBIS (ur. 1970)

Nr katalogowy: 411

Szosa, 2005

olej, płótno; 120 x 150 cm;
na odwrocie na płótnie opis autorski: SZOSA / Tobis 2005
estymacja: 7 000 - 8 500 zł