Nr katalogowy: 412

Zbysław MACIEJEWSKI (1946-1999)

Nr katalogowy: 412

Parasolki, 1969?

olej, płótno; 60 x 75 cm;
na odwrocie opis: ZBYSŁAW MACIEJEWSKI / prac. prof. W. TARANCZEWSKI[EGO] / ROK DYPLOMOWY / 1969 (?)
estymacja: 14 000 - 18 000 zł