Nr katalogowy: 413

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

Nr katalogowy: 413

Martwa natura z wazonem i muszlą, lata 60. XX w.

olej, płótno; 100 x 130 cm;
na odwrocie na płótnie nr 126 I (w kółku); na blejtramie nalepki: z wystawy „Pokolenia”
estymacja: 18 000 - 24 000 zł