Nr katalogowy: 414

Anna GULAK (ur. 1981)

Nr katalogowy: 414

Impressione in Black & Gold II, 2016

olej, relief, złocenia (szlagmetal), płótno; 125 x 100 cm;
sygn. i znak autorski w kompozycji przy lewej krawędzi: Anna Gulak / AG [w kwadracie];
estymacja: 13 500 - 18 000 zł