Nr katalogowy: 1415

Teresa KLINK (ur. 1935)

Nr katalogowy: 1415

Domy kamienie, 1974

olej, płótno; 80,5 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: TERESA KLINK 1974 r.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł