Nr katalogowy: 1416

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

Nr katalogowy: 1416

Dla moich przyjaciół w 2433 r.

olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. i opisany na odwrocie na blejtramie: H. PŁÓCIENNIK-OLEJ 46 X 38 cm / „DLA MOICH PRZYJACIÓŁ W 2433 R”.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Cena sprzedaży 2 800 zł