Nr katalogowy: 1813

Odlewnia żeliwa i brązu KUSA, Ural

Nr katalogowy: 1813

Wazon secesyjny z figurą kobiety

brąz, czarna patyna; wys. 30 cm, szer. 25 cm, głęb. 21,5 cm.
Rosja, Południowy Ural, Kusa (w pobliżu drugiej odlewni Kasli); pocz. XX w.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł