Nr katalogowy: 1814

Nr katalogowy: 1814

Korona

brąz, patyna; wys. 25 cm, średnica ca 22 cm, obręczy ca 20,6 cm.
Afryka?; XIX/XX w.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł