Nr katalogowy: 1815

Nr katalogowy: 1815

Ikona - Matka Boska Kazańska, w kiocie

tempera na desce, mosiądz, tkanina, drewno złocone; 22,5 x 18 x 2 cm; kiot - drewno sosnowe, orzech, szkło; 28,3 x 24,3 x 7 cm.
Rosja, k. XIX w.
estymacja: 3 800 - 4 800 zł