Nr katalogowy: 901

Nr katalogowy: 901

Biurko w stylu art déco

przyścienne, o asymetrycznej budowie, fornirowane orzechem; 77 x 120 x 59 cm;
Polska, pocz. 30. XX w.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł