Nr katalogowy: 902

Nr katalogowy: 902

Stolik pomocniczy w stylu neorokokowym

z odkładanymi klapami, fornirowany palisandrem i różą; 110 x 64 x 73, złożony 71 x 64 cm;
Europa Środkowa lub Północna, ok. poł. XIX w.
estymacja: 4 200 - 5 500 zł