Nr katalogowy: 74

Krzysztof TRUSZ

Nr katalogowy: 74

Milczenie XI, z cyklu: Księga milczących kamieni, 2000

akwarela, tusz biały, papier; 80 x 60 cm (całość);
na odwrocie sygn.: KRZYSZTOF / TRUSZ
Cena sprzedaży 500 zł