Nr katalogowy: 75

Krzysztof WACHOWIAK (ur. 1949)

Nr katalogowy: 75

Łódź podwodna, 2015

akryl, płótno; 30 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Krzysztof Wachowiak
Cena sprzedaży 1 100 zł