Nr katalogowy: 87

Andrzej ZWIERZCHOWSKI (ur. 1954)

Nr katalogowy: 87

Pejzaż - przestrzenie, 2016

olej, płótno; 200 x 150 cm;
sygn. i dat. l. d.: ZA 2016
Cena sprzedaży 5 000 zł