Nr katalogowy: 86

Wojciech ZUBALA (ur. 1964)

Nr katalogowy: 86

Bez tytułu, 2016

olej, płótno; 46 x 55 cm;
na odwrocie sygn.: Zubala
Cena sprzedaży 3 700 zł