Nr katalogowy: 136

Józef BALUKIEWICZ (1831-1907)

Nr katalogowy: 136

W haremie, 1894

olej, płótno; 82 x 137 cm;
opisany i dat. p. d.: m. J. Balukiewicz 1894.
estymacja: 25 000 - 32 000 zł