Nr katalogowy: 137

Stanisław GAŁEK (1876-1961)

Nr katalogowy: 137

Ogrody - Capri

olej, płótno; 57 x 77 cm;
sygn. p. d.: ST. GAŁEK;
estymacja: 14 000 - 18 000 zł