Nr katalogowy: 1108

Autor nieokreślony, A. BICKING (?), XIX w.

Nr katalogowy: 1108

Portret młodego mężczyzny - miniatura

gwasz, kość; 10 x 8 cm (owal);
sygn. l. d.: A. Bicking (?);
estymacja: 1 400 - 1 900 zł