Nr katalogowy: 1109

Franciszek ZAJCHOWSKI (1860-1923)

Nr katalogowy: 1109

Woziwoda, 1912

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier fakturowany
naklejony na tekturę; 20 x 26 cm;
sygn. i dat. l. d.: F. Zajchowski / 1912.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł