Nr katalogowy: 116

Jadwiga GAŁĘZOWSKA-MALINOWSKA (1876-1948)

Nr katalogowy: 116

Pejzaż górski

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 35 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Jadwiga Gałęzowska 1930 (ołówkiem).