Nr katalogowy: 115

Autor nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 115

Warszawa - tryptyk (miniatura)

akwarela, gwasz, papier; 11 x 20 cm (wymiar arkusza);
p. d. dedykacja: Kochanej Wici / Józek / (...) 23/II 17 r. (?).