Nr katalogowy: 135

Jan KACZMARKIEWICZ (1904-1989)

Nr katalogowy: 135

Akt na tle architektury

olej, tektura; 33,5 x 27,5 cm,
sygn. p. d.: jan kaczmarkiewicz.